O Nas

Młodości nikomu z przybywających do naszego domu nie przywrócimy ale…
nie ustaniemy w wysiłkach by  starość była po prostu godna.

Pragniemy służyć osobom starszym tak aby mogły znaleźć   dla siebie miejsce zacisza. Miejsce rodzinne, w którym, otoczone troskliwą opieką, będą mogły cieszyć się dniami swojego życia mając ciszę, spokój i możliwość aktywnego spędzania czasu. Pragniemy służyć rodzinom, które w trosce o życie i potrzeby swoich bliskich podejmują trudną decyzję umieszczenia ich w domu opieki. Chcemy stworzyć miejsce, w którym nie będzie to wyrok lecz szansa na lepsze i godne życie.

Lokalizacja

Piękna okolica, pełna zieleni i wolna od miejskiego hałasu. Dysponujemy pięknym , dużym ogrodem ( ponad 1 ha ) w którym miłośnicy ogrodnictwa i upraw mogą z przyjemnością oddawać się swojej pasji.

 

Każdy Pensjonariusz na pewno znajdzie w nim miejsce, aby je zagospodarować według własnego uznania. Ponadto 200 drzew owocowych sprzyja długiemu relaksowi na świeżym powietrzu wśród ciszy i zieleni.W maju upajać się milionami kwiatów kwitnących jabłoni a jesienią cieszyć dorodnymi i nieskażonymi owocami.

 

 Zezwolenie

Posiadamy zezwolenie na prowadzenie całodobowej opieki
wydane przez Wojewodę Małopolski  decyzją Nr 5/2011 z dnia 10 sierpnia 2011r.

 

                                                                                                                                                                Wizja

Pragniemy stworzyć ogólnopolską sieć domów opieki, które wzajemnie się wspierając będą realizowały naszą misję. Już od drugiego kwartału roku 2010 roku, rozpoczęliśmy realizację naszej misji, otwierając pierwszy dom opieki “Rodzinne Zacisze” w Strzelcach Wielkich.