Z życia domu…

Śniadanie Wielkanocne

I doczekaliśmy się wiosennych Świąt Wielkanocnych. Po poświęceniu pokarmów w naszym Kościółku Raczyliśmy się nimi w czasie dzisiejszego śniadania wielkanocnego, było smacznie , gwarno i wesoło 🙂

Wigilia 2022

Wreszcie doczekaliśmy się Wigilii i chociaż pogoda na pewno nie zimowa to jednak wszyscy się cieszymy ze możemy ją wspólnie przeżywać. Było łamanie się opłatkiem , serdeczne życzenia i oczywiście mnóstwo pysznego jedzenia. Wesołych Świąt !

Wigilia w naszym domu

Jak każe tradycja w wigilię Bożego Narodzenia i u nas był pięknie nakryty stół , sianko pod obrusem , mnóstwo pysznych potraw i MY zebrani wokół stołu. Wszystkim pragniemy złożyć życzenia by Nowy Rok był dla nas łatwiejszy ,byśmy mogli znów spotkać się razem jak dawniej. 

Dzień Babci i Dziadka

Mimo trwającej pandemii i zakazu odwiedzin prezenty i tak dotarły dla każdej Babci i każdego Dziadka. Postarali się o to uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich. Wszyscy byli autentycznie zaskoczeni i nie kryli radości tym bardziej że śliczne kwiaty i serca były do schrupania. 🙂

Urodziny i imieniny w naszym domu.

Tak się złożyło że właśnie dzisiaj są Imieniny p. Danusi i urodziny p. Anieli. Były serdeczne życzenia szczególnie zdrowia bo ono jest najcenniejsze oraz głośno odśpiewane 100 Lat . Oczywiście nie zabrakło szampana i troszkę słodkości. Wszystkiego Najlepszego !

Wigilia w 2020

Wyjątkowa Wigilia w pandemicznym czasie. Niestety ale nie dość że od wiosny nie było możliwości odwiedzania swoich najbliższych to okres Swiąt jeszcze bardziej pogłębia tą frustrację. Dlatego postanowiliśmy dołączyć dużo więcej niż zwykle zdjęć z naszej Kolacji Wigilijnej by chociaż w ten sposób zobaczyć swoich bliskich.